Stembureau Stembureau OBS De Dolfijn (gymzaal) in Haarlem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2025 NA · Wijk Delftwijk

Hier zijn 925 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 176 19,0% 25,5% −6,5 pp 0,7%
PVV 158 17,1% 10,0% +7,1 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 157 17,0% 22,3% −5,3 pp 0,8%
VVD 112 12,1% 11,7% +0,4 pp 1,0%
CDA 70 7,6% 6,8% +0,7 pp 1,1%
DENK 52 5,6% 3,4% +2,3 pp 1,7%
Forum voor Democratie 48 5,2% 3,2% +2,0 pp 1,6%
JA21 46 5,0% 4,1% +0,9 pp 1,2%
BBB 23 2,5% 1,1% +1,4 pp 2,4%
Partij voor de Dieren 22 2,4% 3,8% −1,4 pp 0,6%
SP 14 1,5% 2,1% −0,6 pp 0,7%
50PLUS 12 1,3% 1,1% +0,2 pp 1,1%
Volt 12 1,3% 2,0% −0,7 pp 0,6%
ChristenUnie 7 0,8% 0,8% −0,0 pp 1,0%
BVNL 3 0,3% 0,3% +0,1 pp 1,2%
BIJ1 3 0,3% 0,6% −0,3 pp 0,5%
NSC 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 1,0%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,5%
Vrij Verbond 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 33,3%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,1%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,1 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 53e van de 88 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 100 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.