Stembureau De Hamelink in Haarlem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2033 LG · Wijk Slachthuiswijk

Hier zijn 1.026 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 278 27,1% 15,1% +12,0 pp 2,0%
GroenLinks-PvdA 220 21,4% 27,6% −6,2 pp 0,9%
Nieuw Sociaal Contract 103 10,0% 9,2% +0,8 pp 1,2%
VVD 98 9,6% 14,1% −4,6 pp 0,8%
DENK 56 5,5% 3,2% +2,3 pp 1,9%
SP 53 5,2% 3,5% +1,7 pp 1,7%
D66 52 5,1% 10,7% −5,6 pp 0,5%
Partij voor de Dieren 42 4,1% 4,2% −0,1 pp 1,1%
Forum voor Democratie 30 2,9% 2,1% +0,8 pp 1,6%
BBB 25 2,4% 1,6% +0,8 pp 1,7%
Volt 15 1,5% 3,2% −1,8 pp 0,5%
BIJ1 10 1,0% 0,6% +0,4 pp 1,9%
CDA 10 1,0% 1,8% −0,8 pp 0,6%
50PLUS 9 0,9% 0,5% +0,4 pp 2,0%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,8% 0,5% +0,3 pp 1,7%
ChristenUnie 5 0,5% 0,8% −0,3 pp 0,7%
JA21 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 0,8%
Splinter 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 1,8%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 5,7%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,8%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,0 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 46e van de 81 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 89 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.