Stembureau Stembureau Basisschool De Zuidwester in Haarlem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2014 EB · Wijk Houtvaartkwartier

Hier zijn 813 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 33,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 269 33,1% 25,5% +7,6 pp 1,1%
GroenLinks-PvdA 195 24,0% 22,3% +1,7 pp 1,0%
VVD 99 12,2% 11,7% +0,4 pp 0,9%
CDA 70 8,6% 6,8% +1,8 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 35 4,3% 3,8% +0,5 pp 1,0%
JA21 31 3,8% 4,1% −0,3 pp 0,8%
PVV 25 3,1% 10,0% −6,9 pp 0,3%
Forum voor Democratie 19 2,3% 3,2% −0,9 pp 0,6%
Volt 18 2,2% 2,0% +0,2 pp 1,0%
SP 16 2,0% 2,1% −0,2 pp 0,8%
BBB 10 1,2% 1,1% +0,2 pp 1,0%
50PLUS 8 1,0% 1,1% −0,2 pp 0,8%
ChristenUnie 7 0,9% 0,8% +0,1 pp 1,0%
NSC 5 0,6% 0,3% +0,3 pp 1,6%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 0,9%
BVNL 1 0,1% 0,3% −0,1 pp 0,4%
BIJ1 1 0,1% 0,6% −0,5 pp 0,2%
DENK 1 0,1% 3,4% −3,2 pp 0,0%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +7,6 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 62e van de 88 stembureaus: 0,9% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 113 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.