Stembureau The Social Hub Groningen in Groningen (2025)
Postcode 9712 LH · Wijk Centrum
Hier zijn 961 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 33,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 323 | 33,6% | 24,4% | +9,2 pp | 0,9% |
| GroenLinks-PvdA | 241 | 25,1% | 24,0% | +1,1 pp | 0,7% |
| VVD | 110 | 11,4% | 10,3% | +1,2 pp | 0,7% |
| CDA | 75 | 7,8% | 8,6% | −0,8 pp | 0,6% |
| JA21 | 45 | 4,7% | 3,5% | +1,2 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 42 | 4,4% | 4,0% | +0,3 pp | 0,7% |
| SP | 34 | 3,5% | 4,6% | −1,0 pp | 0,5% |
| Volt | 30 | 3,1% | 2,1% | +1,0 pp | 1,0% |
| PVV | 23 | 2,4% | 8,4% | −6,0 pp | 0,2% |
| Forum voor Democratie | 11 | 1,1% | 3,0% | −1,9 pp | 0,2% |
| ChristenUnie | 10 | 1,0% | 2,2% | −1,2 pp | 0,3% |
| BBB | 4 | 0,4% | 1,2% | −0,8 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 4 | 0,4% | 0,6% | −0,1 pp | 0,5% |
| DENK | 3 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 0,3% |
| FNP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,6% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 0,7% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,5% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,2% |
| 50PLUS | 0 | 0,0% | 0,8% | −0,8 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,6% | −0,6 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Groningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +9,2 pp meer dan gemiddeld in Groningen.
- Qua gewicht is dit het 55e van de 173 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Groningen en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 154 stemmen in Groningen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Groningen
- Stichting Open de Poort 961 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Wijkpost Haren 956 stemmen · D66 25%
- San Salvatorkerk 966 stemmen · D66 30%
- Columnakerk 946 stemmen · D66 27%
- Buurhoes 966 stemmen · D66 18%
- Brederoschool 942 stemmen · D66 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.