Stembureau Kajuit 4 in Groningen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 9733 CA · Wijk Nieuw-Oost

Hier zijn 1.106 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 329 29,7% 13,2% +16,6 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 232 21,0% 30,5% −9,5 pp 0,5%
Nieuw Sociaal Contract 154 13,9% 11,6% +2,3 pp 0,9%
SP 82 7,4% 4,3% +3,1 pp 1,3%
VVD 65 5,9% 10,6% −4,7 pp 0,4%
BBB 54 4,9% 2,3% +2,6 pp 1,6%
D66 46 4,2% 9,0% −4,9 pp 0,3%
Partij voor de Dieren 46 4,2% 4,1% +0,0 pp 0,8%
Forum voor Democratie 24 2,2% 2,0% +0,2 pp 0,8%
DENK 22 2,0% 0,9% +1,1 pp 1,7%
ChristenUnie 16 1,4% 2,6% −1,1 pp 0,4%
CDA 8 0,7% 2,1% −1,3 pp 0,3%
Volt 7 0,6% 3,8% −3,2 pp 0,1%
JA21 5 0,5% 0,7% −0,2 pp 0,5%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 0,5%
SGP 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 0,4%
50PLUS 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 0,5%
BIJ1 2 0,2% 0,6% −0,5 pp 0,2%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,5%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,0%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Groningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +16,6 pp meer dan gemiddeld in Groningen.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 173 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Groningen en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 133 stemmen in Groningen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Groningen

Alle stembureaus in Groningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.