Stembureau Bij Van Houten in Groningen (2025)
Postcode 9713 VA · Wijk Oud-Oost
Hier zijn 653 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 163 | 25,0% | 24,0% | +0,9 pp | 0,5% |
| D66 | 128 | 19,6% | 24,4% | −4,8 pp | 0,4% |
| PVV | 75 | 11,5% | 8,4% | +3,1 pp | 0,6% |
| SP | 44 | 6,7% | 4,6% | +2,2 pp | 0,7% |
| Forum voor Democratie | 42 | 6,4% | 3,0% | +3,4 pp | 0,9% |
| VVD | 38 | 5,8% | 10,3% | −4,4 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 36 | 5,5% | 4,0% | +1,5 pp | 0,6% |
| CDA | 32 | 4,9% | 8,6% | −3,7 pp | 0,3% |
| JA21 | 30 | 4,6% | 3,5% | +1,1 pp | 0,6% |
| DENK | 13 | 2,0% | 0,8% | +1,2 pp | 1,1% |
| Volt | 13 | 2,0% | 2,1% | −0,1 pp | 0,4% |
| 50PLUS | 10 | 1,5% | 0,8% | +0,8 pp | 0,9% |
| BIJ1 | 10 | 1,5% | 0,6% | +1,0 pp | 1,2% |
| BBB | 8 | 1,2% | 1,2% | +0,0 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 5 | 0,8% | 2,2% | −1,5 pp | 0,2% |
| SGP | 5 | 0,8% | 0,6% | +0,2 pp | 0,6% |
| BVNL | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 0,5% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Groningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −4,8 pp minder dan gemiddeld in Groningen.
- Qua gewicht is dit het 150e van de 173 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Groningen en 0,0063% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 227 stemmen in Groningen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Groningen
- VRIJDAG (locatie Akkerstraat) 659 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
- Noorderpoortcollege (locatie Verlengde Visserstraat) 649 stemmen · D66 35%
- Noorderpoortcollege (locatie Verlengde Visserstraat) 659 stemmen · D66 32%
- Gemeente Groningen (locatie Zuiderdiep) 648 stemmen · D66 32%
- Buurtcentrum Oranjewijk 660 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Harmoniecomplex (RUG) 646 stemmen · D66 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.