Stembureau Stembureau Clubhuis Goudse Mixed Hockey Club in Gouda (2023)
Postcode 2803 PH · Wijk Bloemendaal
Hier zijn 855 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 19,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 170 | 19,9% | 19,9% | +0,0 pp | 2,0% |
| PVV | 153 | 17,9% | 19,0% | −1,1 pp | 1,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 129 | 15,1% | 11,2% | +3,9 pp | 2,7% |
| VVD | 110 | 12,9% | 12,6% | +0,3 pp | 2,0% |
| D66 | 63 | 7,4% | 7,0% | +0,4 pp | 2,1% |
| ChristenUnie | 35 | 4,1% | 5,2% | −1,1 pp | 1,6% |
| CDA | 31 | 3,6% | 3,4% | +0,2 pp | 2,1% |
| SP | 28 | 3,3% | 2,8% | +0,5 pp | 2,3% |
| BBB | 25 | 2,9% | 1,9% | +1,1 pp | 3,1% |
| SGP | 23 | 2,7% | 4,4% | −1,7 pp | 1,2% |
| Volt | 22 | 2,6% | 2,0% | +0,6 pp | 2,5% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 2,5% | 2,9% | −0,4 pp | 1,7% |
| Forum voor Democratie | 19 | 2,2% | 2,0% | +0,2 pp | 2,2% |
| DENK | 10 | 1,2% | 3,5% | −2,3 pp | 0,7% |
| 50PLUS | 5 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 2,5% |
| JA21 | 4 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 1,2% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 1,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 1,2% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,2% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 4,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gouda, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +3,9 pp meer dan gemiddeld in Gouda.
- Qua gewicht is dit het 28e van de 45 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Gouda en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 51 stemmen in Gouda komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Gouda
- Stembureau Huize Ter Gouwe 860 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Stembureau Centrum Julianastaete 850 stemmen · PVV 32%
- Stembureau Buurthuis De Buhne 865 stemmen · GroenLinks-PvdA 18%
- Stembureau de Westerkerk 800 stemmen · PVV 30%
- Stembureau Basisschool De Kas 876 stemmen · PVV 42%
- Stembureau Wijkvereniging Achterwillens 773 stemmen · PVV 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.