Stembureau Stembureau Gildenplein in Gorinchem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 4204 BL · Wijk Gildenwijk

Hier zijn 781 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 146 18,7% 16,0% +2,7 pp 4,1%
GroenLinks-PvdA 116 14,9% 11,3% +3,6 pp 4,6%
CDA 101 12,9% 11,2% +1,8 pp 4,0%
DENK 98 12,5% 5,1% +7,4 pp 8,5%
D66 90 11,5% 16,6% −5,1 pp 2,4%
VVD 53 6,8% 14,9% −8,1 pp 1,6%
JA21 37 4,7% 6,5% −1,7 pp 2,5%
Forum voor Democratie 31 4,0% 4,5% −0,5 pp 3,1%
ChristenUnie 26 3,3% 3,2% +0,2 pp 3,6%
SP 24 3,1% 2,0% +1,1 pp 5,3%
Partij voor de Dieren 16 2,0% 1,7% +0,3 pp 4,2%
SGP 13 1,7% 2,6% −0,9 pp 2,3%
50PLUS 12 1,5% 1,2% +0,4 pp 4,5%
BBB 5 0,6% 1,4% −0,8 pp 1,6%
BIJ1 5 0,6% 0,2% +0,4 pp 11,6%
NSC 2 0,3% 0,3% −0,0 pp 3,1%
Volt 2 0,3% 1,0% −0,7 pp 0,9%
BVNL 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,7%
LP 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 8,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 7,1%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,6%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gorinchem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −8,1 pp minder dan gemiddeld in Gorinchem.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 26 stembureaus: 3,5% van alle geldige stemmen in Gorinchem en 0,0075% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 29 stemmen in Gorinchem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gorinchem

Alle stembureaus in Gorinchem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.