Stembureau Stembureau Ds. Koelmanschool in Gorinchem (2023)
Postcode 4204 TR · Wijk Gildenwijk
Hier zijn 797 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 179 | 22,5% | 23,6% | −1,1 pp | 3,5% |
| DENK | 118 | 14,8% | 5,3% | +9,5 pp | 10,2% |
| GroenLinks-PvdA | 109 | 13,7% | 13,8% | −0,1 pp | 3,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 85 | 10,7% | 11,9% | −1,3 pp | 3,3% |
| VVD | 70 | 8,8% | 16,3% | −7,5 pp | 2,0% |
| SGP | 38 | 4,8% | 2,5% | +2,3 pp | 7,0% |
| ChristenUnie | 34 | 4,3% | 3,5% | +0,7 pp | 4,4% |
| BBB | 29 | 3,6% | 2,4% | +1,3 pp | 5,6% |
| D66 | 28 | 3,5% | 6,1% | −2,6 pp | 2,1% |
| SP | 27 | 3,4% | 3,4% | −0,0 pp | 3,6% |
| Forum voor Democratie | 21 | 2,6% | 2,4% | +0,3 pp | 4,0% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 2,1% | 2,0% | +0,2 pp | 3,9% |
| CDA | 16 | 2,0% | 2,9% | −0,9 pp | 2,5% |
| 50PLUS | 7 | 0,9% | 0,5% | +0,4 pp | 6,1% |
| Volt | 7 | 0,9% | 1,4% | −0,6 pp | 2,2% |
| BIJ1 | 4 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 6,3% |
| JA21 | 3 | 0,4% | 0,9% | −0,5 pp | 1,6% |
| LP | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 16,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 1,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 10,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 7,7% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gorinchem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +9,5 pp meer dan gemiddeld in Gorinchem.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 27 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Gorinchem en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Gorinchem komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Gorinchem
- Stembureau Gildenplein 812 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Gemeenschapshuis De Bogerd 795 stemmen · PVV 33%
- Stembureau Buurthuis West 812 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Centraal Punt 658 stemmen · PVV 24%
- Stembureau WonenLerenZorggebouw 838 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Fortes Lyceum 648 stemmen · VVD 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.