Stembureau Stembureau Gymzaal Keizer Otto in Gooise Meren (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 1411 BJ · Wijk Naarden

Hier zijn 890 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 26,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 231 26,0% 27,1% −1,1 pp 2,4%
PVV 184 20,7% 13,9% +6,8 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 125 14,0% 18,2% −4,1 pp 1,9%
Nieuw Sociaal Contract 83 9,3% 9,6% −0,3 pp 2,4%
D66 70 7,9% 12,5% −4,7 pp 1,6%
BBB 36 4,0% 2,0% +2,0 pp 5,0%
CDA 30 3,4% 2,8% +0,6 pp 3,0%
Partij voor de Dieren 22 2,5% 2,7% −0,2 pp 2,2%
DENK 20 2,2% 1,1% +1,2 pp 5,2%
Forum voor Democratie 20 2,2% 1,8% +0,4 pp 3,0%
Volt 19 2,1% 3,1% −1,0 pp 1,7%
SP 18 2,0% 1,9% +0,1 pp 2,6%
50PLUS 12 1,3% 0,4% +0,9 pp 8,3%
ChristenUnie 6 0,7% 0,8% −0,2 pp 2,0%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,6% 0,5% +0,1 pp 2,9%
JA21 3 0,3% 0,6% −0,3 pp 1,3%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,7%
Splinter 2 0,2% 0,2% +0,1 pp 3,4%
SGP 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 2,4%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Gooise Meren.
  • Qua gewicht is dit het 24e van de 31 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0087% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gooise Meren

Alle stembureaus in Gooise Meren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.