Stembureau 't Haegse Huus in Goeree-Overflakkee (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.258 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 435 34,6% 28,4% +6,2 pp 4,5%
Nieuw Sociaal Contract 167 13,3% 12,2% +1,1 pp 4,0%
SGP 144 11,4% 15,1% −3,6 pp 2,8%
VVD 116 9,2% 12,4% −3,2 pp 2,8%
GroenLinks-PvdA 74 5,9% 6,4% −0,5 pp 3,4%
SP 55 4,4% 2,1% +2,2 pp 7,6%
BBB 51 4,1% 5,3% −1,3 pp 2,8%
ChristenUnie 47 3,7% 5,1% −1,4 pp 2,7%
Forum voor Democratie 44 3,5% 2,3% +1,2 pp 5,6%
CDA 43 3,4% 3,9% −0,5 pp 3,3%
D66 21 1,7% 2,6% −0,9 pp 2,4%
BVNL / Groep Van Haga 15 1,2% 0,5% +0,6 pp 8,1%
JA21 13 1,0% 0,8% +0,2 pp 4,8%
Partij voor de Dieren 9 0,7% 1,3% −0,6 pp 2,0%
50PLUS 7 0,6% 0,5% +0,1 pp 4,5%
Volt 5 0,4% 0,5% −0,1 pp 3,1%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,9%
Splinter 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,7%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 10,0%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 12,5%
DENK 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,6%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goeree-Overflakkee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,2 pp meer dan gemiddeld in Goeree-Overflakkee.
  • Qua gewicht is dit het 16e van de 25 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Goeree-Overflakkee en 0,0122% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Goeree-Overflakkee komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Goeree-Overflakkee

Alle stembureaus in Goeree-Overflakkee

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.