Stembureau De Schakel in Goeree-Overflakkee (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.880 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 471 25,1% 28,4% −3,3 pp 4,9%
SGP 439 23,4% 15,1% +8,3 pp 8,6%
Nieuw Sociaal Contract 216 11,5% 12,2% −0,7 pp 5,2%
VVD 191 10,2% 12,4% −2,3 pp 4,5%
ChristenUnie 133 7,1% 5,1% +2,0 pp 7,7%
GroenLinks-PvdA 97 5,2% 6,4% −1,2 pp 4,5%
CDA 82 4,4% 3,9% +0,5 pp 6,2%
BBB 75 4,0% 5,3% −1,3 pp 4,2%
SP 41 2,2% 2,1% +0,0 pp 5,6%
Forum voor Democratie 38 2,0% 2,3% −0,3 pp 4,8%
Partij voor de Dieren 30 1,6% 1,3% +0,3 pp 6,6%
D66 27 1,4% 2,6% −1,2 pp 3,1%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,6% 0,5% +0,0 pp 5,9%
JA21 9 0,5% 0,8% −0,3 pp 3,3%
50PLUS 7 0,4% 0,5% −0,1 pp 4,5%
Volt 7 0,4% 0,5% −0,1 pp 4,3%
Samen voor Nederland 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,6%
DENK 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,6%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 33,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goeree-Overflakkee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +8,3 pp meer dan gemiddeld in Goeree-Overflakkee.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 25 stembureaus: 5,5% van alle geldige stemmen in Goeree-Overflakkee en 0,0183% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Goeree-Overflakkee komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Goeree-Overflakkee

Alle stembureaus in Goeree-Overflakkee

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.