Stembureau Gymzaal school de Brakken in Gilze en Rijen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5121 EM · Wijk Rijen

Hier zijn 1.979 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 21,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 418 21,1% 17,2% +3,9 pp 14,6%
PVV 360 18,2% 19,8% −1,6 pp 11,0%
VVD 271 13,7% 15,9% −2,2 pp 10,3%
CDA 222 11,2% 13,2% −2,0 pp 10,1%
GroenLinks-PvdA 197 10,0% 9,1% +0,9 pp 13,1%
JA21 163 8,2% 7,7% +0,6 pp 12,8%
Forum voor Democratie 78 3,9% 4,4% −0,5 pp 10,6%
BBB 74 3,7% 3,1% +0,6 pp 14,3%
DENK 44 2,2% 2,0% +0,2 pp 13,4%
SP 40 2,0% 1,6% +0,4 pp 15,0%
50PLUS 38 1,9% 2,1% −0,2 pp 10,9%
Partij voor de Dieren 26 1,3% 1,5% −0,2 pp 10,5%
Volt 16 0,8% 0,9% −0,1 pp 10,8%
SGP 7 0,4% 0,1% +0,2 pp 31,8%
ChristenUnie 6 0,3% 0,3% −0,0 pp 11,8%
NSC 6 0,3% 0,3% −0,0 pp 10,5%
BIJ1 5 0,3% 0,2% +0,1 pp 19,2%
DE LINIE 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 8,7%
Piratenpartij 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 13,3%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 5,3%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 8,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,6%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 33,3%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gilze en Rijen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +3,9 pp meer dan gemiddeld in Gilze en Rijen.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 12 stembureaus: 11,9% van alle geldige stemmen in Gilze en Rijen en 0,0190% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Gilze en Rijen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gilze en Rijen

Alle stembureaus in Gilze en Rijen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.