Stembureau Trefpunt B in Gennep (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.015 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 268 26,4% 28,8% −2,4 pp 8,5%
VVD 190 18,7% 15,5% +3,3 pp 11,3%
Nieuw Sociaal Contract 142 14,0% 14,9% −0,9 pp 8,7%
GroenLinks-PvdA 135 13,3% 13,4% −0,1 pp 9,2%
D66 73 7,2% 5,6% +1,6 pp 12,0%
CDA 44 4,3% 3,7% +0,7 pp 10,9%
SP 44 4,3% 4,8% −0,4 pp 8,4%
BBB 40 3,9% 5,5% −1,6 pp 6,6%
Partij voor de Dieren 22 2,2% 2,0% +0,2 pp 10,3%
Forum voor Democratie 17 1,7% 2,0% −0,3 pp 7,8%
Volt 11 1,1% 0,9% +0,2 pp 11,6%
DENK 8 0,8% 0,6% +0,2 pp 11,8%
JA21 6 0,6% 0,6% −0,0 pp 8,7%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,5% 0,4% +0,1 pp 10,4%
50PLUS 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 6,3%
ChristenUnie 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 13,0%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 15,4%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 14,3%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 9,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gennep, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,3 pp meer dan gemiddeld in Gennep.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 11 stembureaus: 9,3% van alle geldige stemmen in Gennep en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Gennep komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gennep

Alle stembureaus in Gennep

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.