Stembureau Basisschool de Brink in Gennep (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6595 AN · Wijk Ottersum

Hier zijn 1.000 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 20,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 204 20,4% 15,4% +5,0 pp 12,2%
D66 193 19,3% 16,4% +2,9 pp 10,8%
CDA 176 17,6% 14,4% +3,2 pp 11,2%
PVV 124 12,4% 20,8% −8,4 pp 5,5%
GroenLinks-PvdA 102 10,2% 10,6% −0,4 pp 8,8%
JA21 63 6,3% 6,2% +0,1 pp 9,4%
Forum voor Democratie 57 5,7% 4,9% +0,8 pp 10,6%
BBB 31 3,1% 2,6% +0,5 pp 11,0%
SP 10 1,0% 2,6% −1,6 pp 3,5%
DENK 9 0,9% 0,7% +0,2 pp 11,1%
50PLUS 7 0,7% 1,4% −0,7 pp 4,4%
ChristenUnie 5 0,5% 0,4% +0,1 pp 10,9%
Partij voor de Dieren 5 0,5% 1,5% −1,0 pp 3,0%
Volt 5 0,5% 1,1% −0,6 pp 4,3%
NSC 4 0,4% 0,4% +0,0 pp 10,0%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 20,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 12,5%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gennep, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −8,4 pp minder dan gemiddeld in Gennep.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 11 stembureaus: 9,2% van alle geldige stemmen in Gennep en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Gennep komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gennep

Alle stembureaus in Gennep

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.