Stembureau Stembureau Fort Sint Gertrudis in Geertruidenberg (2025)
Postcode 4931 AH · Wijk Geertruidenberg
Hier zijn 1.948 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 472 | 24,2% | 27,3% | −3,1 pp | 12,8% |
| VVD | 354 | 18,2% | 17,0% | +1,2 pp | 15,4% |
| D66 | 315 | 16,2% | 13,5% | +2,6 pp | 17,2% |
| CDA | 205 | 10,5% | 11,8% | −1,2 pp | 12,9% |
| GroenLinks-PvdA | 185 | 9,5% | 6,7% | +2,8 pp | 20,3% |
| JA21 | 151 | 7,8% | 8,2% | −0,4 pp | 13,6% |
| Forum voor Democratie | 78 | 4,0% | 5,1% | −1,1 pp | 11,4% |
| 50PLUS | 48 | 2,5% | 2,5% | −0,0 pp | 14,2% |
| BBB | 44 | 2,3% | 2,6% | −0,3 pp | 12,7% |
| SP | 25 | 1,3% | 1,7% | −0,4 pp | 10,8% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 1,1% | 1,0% | +0,1 pp | 15,6% |
| Volt | 14 | 0,7% | 0,6% | +0,2 pp | 18,7% |
| DENK | 9 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 17,6% |
| Piratenpartij | 7 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 46,7% |
| NSC | 6 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 14,0% |
| ChristenUnie | 5 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 9,8% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 13,6% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 20,0% |
| SGP | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 8,0% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,2 pp | 3,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Geertruidenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,1 pp minder dan gemiddeld in Geertruidenberg.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 13 stembureaus: 14,4% van alle geldige stemmen in Geertruidenberg en 0,0187% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 7 stemmen in Geertruidenberg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Geertruidenberg
- Stembureau Gemeentehuis (raadzaal) 1.860 stemmen · PVV 31%
- Stembureau Basisschool de Radonkel 1.700 stemmen · PVV 29%
- Stembureau Mauritsstaete 1.484 stemmen · PVV 35%
- Stembureau de Zeven Zusters 1.428 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Gemeentehuis (ingang Heereplein) 1.360 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Sportcafé Dongemond 1.098 stemmen · PVV 24%
Alle stembureaus in Geertruidenberg
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.