Stembureau Trouwkerkje in Etten-Leur (2025)
Postcode 4871 CD · Wijk Noord woongebied
Hier zijn 1.898 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 20,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 391 | 20,6% | 18,9% | +1,7 pp | 7,7% |
| PVV | 374 | 19,7% | 20,6% | −0,9 pp | 6,7% |
| D66 | 302 | 15,9% | 16,1% | −0,2 pp | 7,0% |
| CDA | 234 | 12,3% | 12,5% | −0,2 pp | 6,9% |
| JA21 | 161 | 8,5% | 7,4% | +1,1 pp | 8,1% |
| GroenLinks-PvdA | 142 | 7,5% | 8,5% | −1,1 pp | 6,2% |
| Forum voor Democratie | 80 | 4,2% | 4,3% | −0,1 pp | 6,9% |
| BBB | 43 | 2,3% | 2,4% | −0,1 pp | 6,8% |
| 50PLUS | 41 | 2,2% | 2,1% | +0,1 pp | 7,4% |
| SP | 37 | 1,9% | 1,6% | +0,3 pp | 8,5% |
| DENK | 28 | 1,5% | 1,9% | −0,5 pp | 5,4% |
| Partij voor de Dieren | 23 | 1,2% | 1,1% | +0,1 pp | 7,8% |
| ChristenUnie | 11 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 8,1% |
| BIJ1 | 8 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 13,3% |
| Volt | 6 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 2,7% |
| BVNL | 5 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 8,9% |
| SGP | 5 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 12,8% |
| NSC | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,2 pp | 3,4% |
| NL PLAN | 3 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 23,1% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,3% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Etten-Leur, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +1,7 pp meer dan gemiddeld in Etten-Leur.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 22 stembureaus: 7,0% van alle geldige stemmen in Etten-Leur en 0,0182% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Etten-Leur komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Etten-Leur
- Trouwkerkje 2 1.930 stemmen · PVV 19%
- Tafeltennishal Tanaka 1.599 stemmen · PVV 25%
- Avoord Zorg en Wonen, loc. Anbarg ing. achterzijde 1.523 stemmen · PVV 23%
- Het Turfschip 1.406 stemmen · VVD 20%
- Het Turfschip 2 1.354 stemmen · VVD 24%
- Wijkgebouw De Gong 2 1.259 stemmen · PVV 22%
Alle stembureaus in Etten-Leur
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.