Stembureau Trouwkerkje 2 in Etten-Leur (2023)
Hier zijn 1.783 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 528 | 29,6% | 29,6% | +0,0 pp | 6,8% |
| VVD | 381 | 21,4% | 20,0% | +1,4 pp | 7,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 239 | 13,4% | 13,2% | +0,2 pp | 6,9% |
| GroenLinks-PvdA | 196 | 11,0% | 10,8% | +0,2 pp | 6,9% |
| D66 | 108 | 6,1% | 5,5% | +0,5 pp | 7,4% |
| SP | 66 | 3,7% | 3,8% | −0,1 pp | 6,6% |
| BBB | 57 | 3,2% | 3,9% | −0,7 pp | 5,6% |
| CDA | 53 | 3,0% | 3,2% | −0,2 pp | 6,3% |
| Forum voor Democratie | 27 | 1,5% | 2,0% | −0,5 pp | 5,1% |
| Partij voor de Dieren | 24 | 1,3% | 1,3% | +0,0 pp | 6,9% |
| JA21 | 19 | 1,1% | 0,9% | +0,2 pp | 8,4% |
| DENK | 15 | 0,8% | 2,2% | −1,4 pp | 2,6% |
| 50PLUS | 13 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 7,2% |
| BIJ1 | 13 | 0,7% | 0,2% | +0,5 pp | 24,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 13 | 0,7% | 0,6% | +0,2 pp | 8,6% |
| Volt | 13 | 0,7% | 1,0% | −0,3 pp | 4,8% |
| Splinter | 7 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 15,2% |
| ChristenUnie | 5 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 3,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 13,3% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 22,2% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 6,7% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,5% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Etten-Leur, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +1,4 pp meer dan gemiddeld in Etten-Leur.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 23 stembureaus: 6,8% van alle geldige stemmen in Etten-Leur en 0,0173% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Etten-Leur komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Etten-Leur
- Trouwkerkje 1.740 stemmen · PVV 30%
- Avoord Zorg en Wonen Anbarg 1.434 stemmen · PVV 32%
- Oude Raadhuis 1.340 stemmen · PVV 26%
- Wijkgebouw De Gong 1.319 stemmen · PVV 31%
- Tafeltennishal Tanaka 1.302 stemmen · PVV 33%
- Het Turfschip 2 1.300 stemmen · PVV 28%
Alle stembureaus in Etten-Leur
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.