Stembureau Brede School De Vleer 2 in Etten-Leur (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Hier waren 529 kiezers toegelaten (3,2% van alle toegelaten kiezers in Etten-Leur) en zijn 526 geldige stemmen uitgebracht. APB werd hier de grootste met 23,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
APB 124 23,6% 20,6% +3,0 pp 3,7%
Ons Etten-Leur 113 21,5% 19,1% +2,4 pp 3,7%
CDA 63 12,0% 18,2% −6,2 pp 2,1%
PvdA 62 11,8% 12,6% −0,9 pp 3,0%
D66 60 11,4% 9,0% +2,4 pp 4,1%
VVD 57 10,8% 13,5% −2,7 pp 2,6%
Leefbaar Etten-Leur 47 8,9% 6,9% +2,0 pp 4,2%
Blanco1Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig2Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Etten-Leur, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Denise Huijbregts (Ons Etten-Leur) · 56 stemmen · 10,6% van alle stemmen hier
  2. Carola Groenen (D66) · 34 stemmen · 6,5% van alle stemmen hier
  3. Jürgen van Hulst (CDA) · 29 stemmen · 5,5% van alle stemmen hier
  4. Edgar de Jager (VVD) · 29 stemmen · 5,5% van alle stemmen hier
  5. Fer van Bergen (APB) · 27 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  6. Djuna Maes (PvdA) · 27 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  7. Louis Roks (Leefbaar Etten-Leur) · 25 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
  8. Peter van der Wulp (APB) · 23 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
  9. René Verwijmeren (Ons Etten-Leur) · 16 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
  10. Jean-Pierre Schouw (APB) · 13 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  11. Lia Boeren-Tak (Ons Etten-Leur) · 12 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  12. Nikita van Dieën (D66) · 12 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  13. Jennie Boer (APB) · 11 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  14. Kimberly Kerstens (APB) · 11 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  15. Kim van Drongelen-Laurijssen (APB) · 11 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in Etten-Leur.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 30 stembureaus: 3,2% van alle geldige stemmen in Etten-Leur en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Etten-Leur komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen480
Geldige volmachtbewijzen49
Toegelaten kiezers529
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)529
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig3 (0,6%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,57% van de stembiljetten, tegen 0,55% in Etten-Leur en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Etten-Leur

Alle stembureaus in Etten-Leur

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.