Stembureau ARV Achilles 2 in Etten-Leur (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.029 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 308 29,9% 29,6% +0,3 pp 3,9%
VVD 192 18,7% 20,0% −1,3 pp 3,6%
Nieuw Sociaal Contract 162 15,7% 13,2% +2,6 pp 4,7%
GroenLinks-PvdA 118 11,5% 10,8% +0,6 pp 4,1%
D66 60 5,8% 5,5% +0,3 pp 4,1%
BBB 35 3,4% 3,9% −0,5 pp 3,4%
CDA 30 2,9% 3,2% −0,3 pp 3,6%
SP 29 2,8% 3,8% −0,9 pp 2,9%
DENK 28 2,7% 2,2% +0,5 pp 4,8%
Forum voor Democratie 24 2,3% 2,0% +0,3 pp 4,5%
Partij voor de Dieren 11 1,1% 1,3% −0,3 pp 3,1%
ChristenUnie 10 1,0% 0,5% +0,4 pp 7,2%
Volt 10 1,0% 1,0% −0,0 pp 3,7%
JA21 4 0,4% 0,9% −0,5 pp 1,8%
50PLUS 2 0,2% 0,7% −0,5 pp 1,1%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,6% −0,4 pp 1,3%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 11,1%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Etten-Leur, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +2,6 pp meer dan gemiddeld in Etten-Leur.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 23 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Etten-Leur en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Etten-Leur komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Etten-Leur

Alle stembureaus in Etten-Leur

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.