Stembureau Rehobothkerk in Ermelo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3851 LH · Wijk Schil rondom het centrum

Hier zijn 1.362 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 288 21,1% 19,4% +1,7 pp 8,2%
Nieuw Sociaal Contract 209 15,3% 14,5% +0,8 pp 8,0%
VVD 156 11,5% 13,8% −2,3 pp 6,3%
SGP 140 10,3% 7,7% +2,6 pp 10,1%
GroenLinks-PvdA 111 8,1% 9,9% −1,8 pp 6,2%
ChristenUnie 109 8,0% 7,9% +0,1 pp 7,6%
CDA 106 7,8% 6,9% +0,9 pp 8,5%
BBB 69 5,1% 5,8% −0,7 pp 6,7%
D66 48 3,5% 4,4% −0,9 pp 6,0%
SP 35 2,6% 1,9% +0,6 pp 10,0%
Forum voor Democratie 26 1,9% 2,3% −0,4 pp 6,2%
Partij voor de Dieren 22 1,6% 1,8% −0,2 pp 6,7%
Volt 14 1,0% 1,1% −0,0 pp 7,3%
JA21 10 0,7% 0,6% +0,1 pp 8,8%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,7% 0,5% +0,2 pp 10,5%
50PLUS 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 5,8%
Piratenpartij - De Groenen 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 40,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 4,3%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 20,0%
DENK 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ermelo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +2,6 pp meer dan gemiddeld in Ermelo.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 16 stembureaus: 7,6% van alle geldige stemmen in Ermelo en 0,0132% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Ermelo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ermelo

Alle stembureaus in Ermelo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.