Stembureau Eper Veste in Epe (2023)
Postcode 8161 AG · Wijk Epe
Hier zijn 1.166 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 29,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 347 | 29,8% | 16,2% | +13,5 pp | 9,8% |
| PVV | 190 | 16,3% | 24,5% | −8,3 pp | 3,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 144 | 12,3% | 13,6% | −1,3 pp | 4,9% |
| GroenLinks-PvdA | 130 | 11,1% | 10,2% | +0,9 pp | 5,8% |
| D66 | 70 | 6,0% | 4,6% | +1,4 pp | 7,0% |
| BBB | 59 | 5,1% | 8,6% | −3,5 pp | 3,2% |
| CDA | 45 | 3,9% | 4,6% | −0,7 pp | 4,5% |
| ChristenUnie | 42 | 3,6% | 3,4% | +0,2 pp | 5,7% |
| Partij voor de Dieren | 37 | 3,2% | 1,7% | +1,5 pp | 9,9% |
| Forum voor Democratie | 32 | 2,7% | 2,0% | +0,7 pp | 7,3% |
| Volt | 21 | 1,8% | 1,0% | +0,8 pp | 9,6% |
| SGP | 18 | 1,5% | 4,3% | −2,7 pp | 1,9% |
| SP | 14 | 1,2% | 2,2% | −1,0 pp | 2,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 6,4% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 4,3% |
| JA21 | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 1,8% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 11,8% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 1,2% | −1,2 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Epe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +13,5 pp meer dan gemiddeld in Epe.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 20 stembureaus: 5,4% van alle geldige stemmen in Epe en 0,0113% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Epe komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Epe
- Zwem- en Sportcentrum De Koekoek 1.211 stemmen · PVV 25%
- Kulturhus Oene 1.134 stemmen · PVV 20%
- Clubgebouw c.s.v. VIOS 1.239 stemmen · PVV 33%
- De Hezebrink 1.114 stemmen · PVV 33%
- Wijkvereniging Burgerenk 1.295 stemmen · PVV 30%
- Wijkgebouw Triton 1.085 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.