Stembureau Clubgebouw c.s.v. VIOS in Epe (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 8172 CN · Wijk Vaassen

Hier waren 754 kiezers toegelaten (4,9% van alle toegelaten kiezers in Epe) en zijn 751 geldige stemmen uitgebracht. Nieuwe Lijn werd hier de grootste met 36,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuwe Lijn 271 36,1% 15,9% +20,2 pp 11,1%
CDA 201 26,8% 18,2% +8,6 pp 7,2%
SGP-ChristenUnie 56 7,5% 13,3% −5,8 pp 2,8%
D66 55 7,3% 12,9% −5,5 pp 2,8%
PvdA 45 6,0% 6,9% −0,9 pp 4,2%
GROENLINKS 35 4,7% 5,9% −1,2 pp 3,9%
VVD 31 4,1% 14,2% −10,1 pp 1,4%
Forum voor Democratie 31 4,1% 4,3% −0,2 pp 4,7%
Gemeentebelangen Epe 26 3,5% 8,4% −4,9 pp 2,0%
Blanco2Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Epe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Pieter Siwabessij (CDA) · 132 stemmen · 17,6% van alle stemmen hier
  2. Albert Vos (Nieuwe Lijn) · 88 stemmen · 11,7% van alle stemmen hier
  3. Kenan Aldemir (Nieuwe Lijn) · 58 stemmen · 7,7% van alle stemmen hier
  4. Monique Zweekhorst (Nieuwe Lijn) · 41 stemmen · 5,5% van alle stemmen hier
  5. Linda Rodijk (Nieuwe Lijn) · 37 stemmen · 4,9% van alle stemmen hier
  6. Joop van Nuijs (PvdA) · 25 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  7. Wilma Baltus (GROENLINKS) · 21 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
  8. Hans de Goede (D66) · 19 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  9. Manon Tibben (VVD) · 18 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  10. Frans de Ruiter (SGP-ChristenUnie) · 17 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  11. Bertie Hendriks (CDA) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  12. P.C. Vermaas (Forum voor Democratie) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  13. Björn de Vries (Nieuwe Lijn) · 14 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
  14. Henk Boon (SGP-ChristenUnie) · 13 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
  15. Annemiek van Loon (D66) · 13 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuwe Lijn haalde hier +20,2 pp meer dan gemiddeld in Epe.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 25 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Epe en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Epe komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen659
Geldige volmachtbewijzen95
Toegelaten kiezers754
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)754
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig3 (0,4%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,40% van de stembiljetten, tegen 0,42% in Epe en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Epe

Alle stembureaus in Epe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.