Stembureau Buurthuis Vegtelarij in Epe (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8161 ZA · Wijk Epe

Hier zijn 1.040 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 297 28,6% 24,5% +4,0 pp 5,6%
VVD 161 15,5% 16,2% −0,7 pp 4,6%
Nieuw Sociaal Contract 148 14,2% 13,6% +0,6 pp 5,0%
GroenLinks-PvdA 145 13,9% 10,2% +3,7 pp 6,5%
BBB 79 7,6% 8,6% −1,0 pp 4,2%
CDA 43 4,1% 4,6% −0,4 pp 4,3%
D66 34 3,3% 4,6% −1,3 pp 3,4%
SP 32 3,1% 2,2% +0,9 pp 6,6%
Partij voor de Dieren 18 1,7% 1,7% +0,0 pp 4,8%
SGP 18 1,7% 4,3% −2,6 pp 1,9%
Forum voor Democratie 17 1,6% 2,0% −0,4 pp 3,9%
DENK 13 1,3% 1,2% +0,0 pp 4,8%
ChristenUnie 12 1,2% 3,4% −2,2 pp 1,6%
Volt 7 0,7% 1,0% −0,3 pp 3,2%
50PLUS 6 0,6% 0,4% +0,1 pp 6,4%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 11,1%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 1,8%
JA21 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 1,8%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 15,4%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Epe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,0 pp meer dan gemiddeld in Epe.
  • Qua gewicht is dit het 11e van de 20 stembureaus: 4,8% van alle geldige stemmen in Epe en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Epe komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Epe

Alle stembureaus in Epe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.