Stembureau Voetbalvereniging VOSTA in Enschede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7531 AX · Wijk Ribbelt - Stokhorst

Hier zijn 889 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 260 29,2% 22,9% +6,4 pp 1,3%
Nieuw Sociaal Contract 225 25,3% 27,7% −2,4 pp 0,9%
GroenLinks-PvdA 110 12,4% 14,9% −2,5 pp 0,8%
VVD 58 6,5% 8,8% −2,3 pp 0,7%
D66 43 4,8% 4,9% −0,1 pp 1,0%
SP 28 3,1% 2,6% +0,5 pp 1,2%
DENK 26 2,9% 2,8% +0,1 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 23 2,6% 1,8% +0,8 pp 1,4%
BBB 22 2,5% 2,5% −0,1 pp 1,0%
Forum voor Democratie 22 2,5% 3,0% −0,6 pp 0,8%
Volt 20 2,2% 2,5% −0,3 pp 0,9%
ChristenUnie 16 1,8% 1,9% −0,1 pp 1,0%
CDA 15 1,7% 1,4% +0,3 pp 1,2%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,8% 0,4% +0,4 pp 2,0%
SGP 6 0,7% 0,4% +0,3 pp 1,8%
JA21 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 0,8%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 0,7%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,0%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,1%
50PLUS 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,4 pp meer dan gemiddeld in Enschede.
  • Qua gewicht is dit het 55e van de 83 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 99 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enschede

Alle stembureaus in Enschede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.