Stembureau OBS Twekkelerveld in Enschede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7521 DB · Wijk Twekkelerveld - T.H.T.

Hier zijn 764 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuw Sociaal Contract 211 27,6% 27,7% −0,1 pp 0,9%
PVV 187 24,5% 22,9% +1,6 pp 0,9%
GroenLinks-PvdA 126 16,5% 14,9% +1,6 pp 1,0%
VVD 46 6,0% 8,8% −2,8 pp 0,6%
D66 39 5,1% 4,9% +0,2 pp 0,9%
DENK 27 3,5% 2,8% +0,7 pp 1,1%
SP 26 3,4% 2,6% +0,8 pp 1,1%
Volt 23 3,0% 2,5% +0,5 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 22 2,9% 1,8% +1,1 pp 1,4%
Forum voor Democratie 19 2,5% 3,0% −0,5 pp 0,7%
BBB 11 1,4% 2,5% −1,1 pp 0,5%
ChristenUnie 9 1,2% 1,9% −0,7 pp 0,5%
CDA 4 0,5% 1,4% −0,9 pp 0,3%
SGP 3 0,4% 0,4% +0,0 pp 0,9%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,3% 0,4% −0,1 pp 0,6%
JA21 2 0,3% 0,4% −0,2 pp 0,5%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,3% 0,1% +0,1 pp 2,0%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,9%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,9%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,5%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,1%
BIJ1 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Enschede.
  • Qua gewicht is dit het 68e van de 83 stembureaus: 0,9% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0074% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 116 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enschede

Alle stembureaus in Enschede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.