Stembureau Deppenbroekhal in Enschede (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 7523 GD · Wijk Enschede-Noord

Hier waren 342 kiezers toegelaten (0,6% van alle toegelaten kiezers in Enschede) en zijn 340 geldige stemmen uitgebracht. BBE werd hier de grootste met 20,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
BBE 71 20,9% 20,9% −0,0 pp 0,6%
D66 42 12,4% 8,3% +4,0 pp 0,9%
PvdA 32 9,4% 10,0% −0,6 pp 0,6%
GROENLINKS 29 8,5% 8,7% −0,2 pp 0,6%
VVD 28 8,2% 10,1% −1,9 pp 0,5%
LINK 25 7,4% 2,0% +5,4 pp 2,2%
ChristenUnie 21 6,2% 5,2% +1,0 pp 0,7%
PVV 17 5,0% 4,4% +0,6 pp 0,7%
CDA 14 4,1% 7,6% −3,4 pp 0,3%
SP 13 3,8% 4,3% −0,5 pp 0,5%
Volt 11 3,2% 4,9% −1,6 pp 0,4%
EnschedeAnders 9 2,6% 3,8% −1,2 pp 0,4%
Forum voor Democratie 9 2,6% 3,2% −0,5 pp 0,5%
Partij voor de Dieren 8 2,4% 3,1% −0,7 pp 0,5%
DPE 4 1,2% 1,9% −0,7 pp 0,4%
Verbindend Enschede 4 1,2% 1,3% −0,2 pp 0,5%
(16) 2 0,6% 0,3% +0,3 pp 1,3%
1 0,3% 0,1% +0,1 pp 1,2%
Blanco1Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Niels van den Berg (BBE) · 35 stemmen · 10,3% van alle stemmen hier
  2. Yara Hümmels (PvdA) · 17 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
  3. Turgay Ekinci (LINK) · 17 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
  4. Lourraine Lents (BBE) · 13 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  5. Hidde Heutink (PVV) · 13 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  6. Gertjan Tillema (D66) · 12 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
  7. Marianne Schouten (GROENLINKS) · 12 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
  8. Hadassa Meijer-IJtsma (ChristenUnie) · 10 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
  9. Ton ten Vergert (CDA) · 9 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  10. Margriet Visser - Voorn (EnschedeAnders) · 9 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  11. Linsey van der Veen (D66) · 8 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  12. Bart Peeters Weem (GROENLINKS) · 8 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  13. Judith Hofte (Partij voor de Dieren) · 8 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  14. Rachel Denneboom (VVD) · 7 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  15. M.R. Brejaart (Forum voor Democratie) · 7 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +4,0 pp meer dan gemiddeld in Enschede.
  • Qua gewicht is dit het 83e van de 105 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0049% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 170 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen298
Geldige volmachtbewijzen44
Toegelaten kiezers342
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)342
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig2 (0,6%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,58% van de stembiljetten, tegen 0,57% in Enschede en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Enschede

Alle stembureaus in Enschede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.