Stembureau 't Brinkenhoes in Emmen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.667 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 438 26,3% 36,3% −10,0 pp 1,8%
GroenLinks-PvdA 302 18,1% 10,8% +7,3 pp 4,2%
Nieuw Sociaal Contract 291 17,5% 16,8% +0,6 pp 2,6%
VVD 154 9,2% 10,0% −0,7 pp 2,3%
SP 94 5,6% 3,7% +1,9 pp 3,8%
D66 74 4,4% 3,0% +1,5 pp 3,7%
BBB 60 3,6% 6,8% −3,2 pp 1,3%
Forum voor Democratie 52 3,1% 2,8% +0,3 pp 2,8%
CDA 47 2,8% 3,3% −0,5 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 38 2,3% 1,3% +1,0 pp 4,5%
ChristenUnie 27 1,6% 1,4% +0,2 pp 2,8%
DENK 19 1,1% 0,6% +0,5 pp 4,7%
Volt 16 1,0% 0,6% +0,4 pp 4,2%
SGP 12 0,7% 0,5% +0,2 pp 3,8%
50PLUS 10 0,6% 0,6% −0,0 pp 2,5%
JA21 8 0,5% 0,6% −0,1 pp 2,0%
BIJ1 7 0,4% 0,1% +0,3 pp 7,2%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,9%
Samen voor Nederland 6 0,4% 0,2% +0,2 pp 4,8%
LP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 8,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,7%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Emmen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −10,0 pp minder dan gemiddeld in Emmen.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 64 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Emmen en 0,0162% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Emmen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Emmen

Alle stembureaus in Emmen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.