Stembureau Wooncentrum Hart van Thornspic in Elburg (2025)
Postcode 8085 BW · Wijk Doornspijk
Hier zijn 795 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 42,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 340 | 42,8% | 15,3% | +27,4 pp | 14,0% |
| PVV | 106 | 13,3% | 17,2% | −3,9 pp | 3,9% |
| CDA | 89 | 11,2% | 17,6% | −6,4 pp | 3,2% |
| Forum voor Democratie | 58 | 7,3% | 5,6% | +1,7 pp | 6,6% |
| ChristenUnie | 53 | 6,7% | 10,0% | −3,4 pp | 3,3% |
| VVD | 42 | 5,3% | 10,8% | −5,6 pp | 2,5% |
| D66 | 25 | 3,1% | 6,9% | −3,7 pp | 2,3% |
| JA21 | 25 | 3,1% | 5,8% | −2,6 pp | 2,8% |
| BBB | 18 | 2,3% | 3,1% | −0,9 pp | 3,6% |
| GroenLinks-PvdA | 13 | 1,6% | 4,2% | −2,5 pp | 2,0% |
| SP | 7 | 0,9% | 0,9% | +0,0 pp | 5,1% |
| 50PLUS | 6 | 0,8% | 1,0% | −0,2 pp | 3,9% |
| Partij voor de Dieren | 3 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 3,9% |
| Volt | 3 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 7,1% |
| BIJ1 | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 13,3% |
| Piratenpartij | 2 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 28,6% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 3,8% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,2 pp | 1,7% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 7,1% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Elburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +27,4 pp meer dan gemiddeld in Elburg.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 15 stembureaus: 5,0% van alle geldige stemmen in Elburg en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Elburg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Elburg
- Ichtuskerk 928 stemmen · PVV 21%
- Museum Elburg 767 stemmen · VVD 20%
- Kulturhus/ Brede school 't Harde 933 stemmen · PVV 18%
- Basisschool de Wildemaet 670 stemmen · CDA 19%
- Dorpshuis Ons Huus 974 stemmen · SGP 38%
- Het Nieuwe Feithenhof 578 stemmen · CDA 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.