Stembureau Kulturhus 't Huiken in Elburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8081 VS · Wijk Elburg

Hier zijn 1.535 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 489 31,9% 25,3% +6,6 pp 12,4%
Nieuw Sociaal Contract 215 14,0% 13,8% +0,2 pp 10,0%
ChristenUnie 147 9,6% 10,6% −1,0 pp 8,9%
VVD 143 9,3% 10,7% −1,4 pp 8,6%
SGP 113 7,4% 13,8% −6,4 pp 5,3%
CDA 107 7,0% 5,5% +1,5 pp 12,6%
GroenLinks-PvdA 98 6,4% 5,1% +1,3 pp 12,4%
BBB 89 5,8% 6,7% −0,9 pp 8,5%
D66 27 1,8% 2,2% −0,4 pp 8,0%
SP 26 1,7% 1,5% +0,2 pp 10,9%
Forum voor Democratie 25 1,6% 1,8% −0,1 pp 9,0%
Partij voor de Dieren 17 1,1% 0,8% +0,3 pp 13,6%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,6% 0,4% +0,2 pp 16,4%
DENK 9 0,6% 0,3% +0,3 pp 21,4%
Volt 9 0,6% 0,5% +0,1 pp 11,7%
JA21 6 0,4% 0,6% −0,3 pp 5,9%
50PLUS 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 6,7%
BIJ1 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 42,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Elburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,6 pp meer dan gemiddeld in Elburg.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 15 stembureaus: 9,8% van alle geldige stemmen in Elburg en 0,0149% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 10 stemmen in Elburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Elburg

Alle stembureaus in Elburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.