Stembureau Wijkcentrum 't Trefpunt in Eindhoven (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 976 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 285 29,2% 20,4% +8,8 pp 1,2%
GroenLinks-PvdA 147 15,1% 21,1% −6,1 pp 0,6%
Nieuw Sociaal Contract 128 13,1% 11,6% +1,5 pp 0,9%
VVD 101 10,3% 14,3% −4,0 pp 0,6%
DENK 57 5,8% 3,7% +2,1 pp 1,3%
D66 56 5,7% 8,6% −2,9 pp 0,6%
SP 52 5,3% 4,3% +1,0 pp 1,0%
Forum voor Democratie 33 3,4% 2,3% +1,1 pp 1,2%
CDA 25 2,6% 2,2% +0,3 pp 0,9%
Partij voor de Dieren 20 2,0% 2,8% −0,8 pp 0,6%
BBB 18 1,8% 1,5% +0,4 pp 1,0%
50PLUS 12 1,2% 0,6% +0,6 pp 1,6%
Volt 10 1,0% 3,3% −2,3 pp 0,3%
ChristenUnie 9 0,9% 0,8% +0,1 pp 0,9%
BIJ1 5 0,5% 0,5% +0,0 pp 0,9%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,4% −0,0 pp 0,8%
Splinter 4 0,4% 0,2% +0,3 pp 2,2%
SGP 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 1,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,4%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,3%
JA21 1 0,1% 0,6% −0,4 pp 0,2%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,8 pp meer dan gemiddeld in Eindhoven.
  • Qua gewicht is dit het 66e van de 120 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0095% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 121 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Eindhoven

Alle stembureaus in Eindhoven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.