Stembureau Vitalis Brunswijck in Eindhoven (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.173 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 304 25,9% 20,4% +5,5 pp 1,3%
GroenLinks-PvdA 197 16,8% 21,1% −4,3 pp 0,8%
Nieuw Sociaal Contract 171 14,6% 11,6% +3,0 pp 1,3%
VVD 143 12,2% 14,3% −2,1 pp 0,8%
D66 81 6,9% 8,6% −1,7 pp 0,8%
SP 60 5,1% 4,3% +0,8 pp 1,2%
CDA 40 3,4% 2,2% +1,2 pp 1,5%
DENK 37 3,2% 3,7% −0,6 pp 0,8%
Forum voor Democratie 23 2,0% 2,3% −0,3 pp 0,9%
Partij voor de Dieren 22 1,9% 2,8% −0,9 pp 0,7%
BBB 20 1,7% 1,5% +0,2 pp 1,1%
50PLUS 16 1,4% 0,6% +0,7 pp 2,1%
ChristenUnie 16 1,4% 0,8% +0,6 pp 1,7%
Volt 16 1,4% 3,3% −2,0 pp 0,4%
JA21 10 0,9% 0,6% +0,3 pp 1,5%
BIJ1 6 0,5% 0,5% +0,0 pp 1,1%
SGP 5 0,4% 0,2% +0,2 pp 2,0%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,4% −0,2 pp 0,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,1%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,6%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,5 pp meer dan gemiddeld in Eindhoven.
  • Qua gewicht is dit het 20e van de 120 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0114% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 100 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Eindhoven

Alle stembureaus in Eindhoven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.