Stembureau Steunpunt Vaartbroek in Eindhoven
Postcode 5632KE · Wijk Dommelbeemd
Hier waren 622 kiezers toegelaten (0,7% van alle toegelaten kiezers in Eindhoven) en zijn 616 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 19,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 119 | 19,3% | 24,8% | −5,5 pp | 0,6% |
| CDA | 116 | 18,8% | 18,5% | +0,3 pp | 0,7% |
| Forum voor Democratie | 62 | 10,1% | 7,4% | +2,6 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 40 | 6,5% | 6,8% | −0,3 pp | 0,7% |
| VVD | 39 | 6,3% | 8,6% | −2,2 pp | 0,5% |
| SP | 37 | 6,0% | 3,5% | +2,5 pp | 1,2% |
| EVE | 37 | 6,0% | 2,6% | +3,4 pp | 1,7% |
| D66 | 36 | 5,8% | 13,5% | −7,7 pp | 0,3% |
| Ouderen Appèl Eindhoven | 28 | 4,5% | 1,9% | +2,7 pp | 1,8% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 3,4% | 3,0% | +0,4 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 18 | 2,9% | 1,1% | +1,8 pp | 1,9% |
| DENK | 17 | 2,8% | 1,7% | +1,1 pp | 1,2% |
| Lijst Pim Fortuyn Eindhoven | 14 | 2,3% | 1,5% | +0,7 pp | 1,1% |
| PRO Eindhoven | 14 | 2,3% | 1,7% | +0,5 pp | 0,9% |
| Volt | 13 | 2,1% | 2,5% | −0,4 pp | 0,6% |
| NSC | 3 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 1,1% |
| 2 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 0,5% | |
| Blanco | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Nicolas Knoester (Forum voor Democratie) · 41 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
- Cindy Reker (CDA) · 32 stemmen · 5,2% van alle stemmen hier
- Remco van Dooren (CDA) · 30 stemmen · 4,9% van alle stemmen hier
- Rik Thijs (GroenLinks-PvdA) · 28 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
- Daniëlle Stijntjes (VVD) · 27 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
- Rosa van den Nieuwenhof (GroenLinks-PvdA) · 26 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
- Ruud van Acquoij (50PLUS) · 25 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
- Zeynep Demir (GroenLinks-PvdA) · 15 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
- Jannie Visscher (SP) · 15 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
- Virginia Jonkers (Partij voor de Dieren) · 15 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
- Murat Memiş (SP) · 14 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Chris Dams (D66) · 13 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Niek Rennenberg (Ouderen Appèl Eindhoven) · 12 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Dirk Sloots (PRO Eindhoven) · 11 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Diego Lathouwers (EVE) · 11 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −7,7 pp minder dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 79e van de 118 stembureaus: 0,7% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0081% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 137 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 579 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 43 |
| Toegelaten kiezers | 622 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 622 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 6 (1,0%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,96% van de stembiljetten, tegen 0,59% in Eindhoven en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Gymzaal Barrierweg 620 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Buurtwerkkamer 615 stemmen · GroenLinks-PvdA 40%
- Eckartcollege 624 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Gymzaal Basisschool De Reis van Brandaan 607 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Stedelijk College 626 stemmen · CDA 24%
- Vitalis Kronehoef 603 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.