Stembureau Service/verzorgingscentrum Antonius in Eindhoven (2025)
Postcode 5626 BH · Wijk Achtse Molen
Hier zijn 1.234 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 302 | 24,5% | 12,2% | +12,2 pp | 2,1% |
| D66 | 231 | 18,7% | 22,2% | −3,5 pp | 0,9% |
| PVV | 201 | 16,3% | 14,3% | +2,0 pp | 1,2% |
| CDA | 166 | 13,5% | 9,3% | +4,1 pp | 1,5% |
| GroenLinks-PvdA | 104 | 8,4% | 17,3% | −8,9 pp | 0,5% |
| JA21 | 77 | 6,2% | 4,8% | +1,4 pp | 1,3% |
| Forum voor Democratie | 40 | 3,2% | 3,4% | −0,1 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 19 | 1,5% | 1,7% | −0,2 pp | 0,9% |
| BBB | 17 | 1,4% | 0,9% | +0,5 pp | 1,7% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 1,2% | 2,6% | −1,4 pp | 0,5% |
| SP | 14 | 1,1% | 2,4% | −1,3 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 13 | 1,1% | 0,8% | +0,2 pp | 1,3% |
| DENK | 10 | 0,8% | 3,9% | −3,1 pp | 0,2% |
| Volt | 10 | 0,8% | 2,2% | −1,4 pp | 0,4% |
| NSC | 5 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 1,1% |
| SGP | 4 | 0,3% | 0,3% | +0,1 pp | 1,3% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 0,9% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,6% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,0% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +12,2 pp meer dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 17e van de 120 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0119% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 96 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Basisschool De Talisman 1.239 stemmen · D66 31%
- Vitalis Brunswijck 1.213 stemmen · PVV 17%
- Woonzorgcomplex Pieter Eiffhuis 1.244 stemmen · PVV 20%
- Wijkcentrum De Mortel 1.192 stemmen · PVV 20%
- Basisschool De Talisman 1.249 stemmen · D66 29%
- TU MetaForum 1.177 stemmen · D66 38%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.