Stembureau KEVN in Eindhoven

Postcode 5621 AE

Hier waren 666 kiezers toegelaten (0,8% van alle toegelaten kiezers in Eindhoven) en zijn 663 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 38,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 254 38,3% 24,8% +13,5 pp 1,2%
D66 97 14,6% 13,5% +1,1 pp 0,9%
CDA 74 11,2% 18,5% −7,3 pp 0,5%
SP 40 6,0% 3,5% +2,5 pp 1,3%
Partij voor de Dieren 40 6,0% 3,0% +3,0 pp 1,6%
Forum voor Democratie 31 4,7% 7,4% −2,7 pp 0,5%
VVD 25 3,8% 8,6% −4,8 pp 0,3%
PRO Eindhoven 21 3,2% 1,7% +1,4 pp 1,4%
50PLUS 19 2,9% 6,8% −3,9 pp 0,3%
Volt 18 2,7% 2,5% +0,2 pp 0,9%
EVE 13 2,0% 2,6% −0,6 pp 0,6%
DENK 8 1,2% 1,7% −0,5 pp 0,6%
Ouderen Appèl Eindhoven 6 0,9% 1,9% −1,0 pp 0,4%
Lijst Pim Fortuyn Eindhoven 6 0,9% 1,5% −0,6 pp 0,5%
6 0,9% 0,5% +0,4 pp 1,5%
ChristenUnie 3 0,5% 1,1% −0,7 pp 0,3%
NSC 2 0,3% 0,3% −0,0 pp 0,7%
Blanco1Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig2Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Rosa van den Nieuwenhof (GroenLinks-PvdA) · 62 stemmen · 9,4% van alle stemmen hier
  2. Rik Thijs (GroenLinks-PvdA) · 37 stemmen · 5,6% van alle stemmen hier
  3. Chris Dams (D66) · 36 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
  4. Eva de Bruijn (GroenLinks-PvdA) · 30 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
  5. Remco van Dooren (CDA) · 25 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  6. Barbara Vugs (D66) · 22 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  7. Gisèle Mambre (GroenLinks-PvdA) · 20 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
  8. Dirk Sloots (PRO Eindhoven) · 20 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
  9. Virginia Jonkers (Partij voor de Dieren) · 19 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
  10. Nicolas Knoester (Forum voor Democratie) · 17 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  11. Lotte Meerhoff (GroenLinks-PvdA) · 16 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  12. Annelies Becker (D66) · 15 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  13. Daniëlle Stijntjes (VVD) · 14 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  14. Jannie Visscher (SP) · 14 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  15. Cindy Reker (CDA) · 13 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +13,5 pp meer dan gemiddeld in Eindhoven.
  • Qua gewicht is dit het 63e van de 118 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0087% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 127 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen615
Geldige volmachtbewijzen51
Toegelaten kiezers666
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)666
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig3 (0,5%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,45% van de stembiljetten, tegen 0,59% in Eindhoven en 0,58% in heel Nederland.

Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: onderzocht vanwege andere fout; uitslag gecorrigeerd.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Eindhoven

Alle stembureaus in Eindhoven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.