Stembureau Stembureau Kantine Sporthal de Toeloop (15-03) in Eindhoven (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Hier waren 359 kiezers toegelaten (0,5% van alle toegelaten kiezers in Eindhoven) en zijn 359 geldige stemmen uitgebracht. GROENLINKS werd hier de grootste met 19,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GROENLINKS 69 19,2% 18,5% +0,7 pp 0,5%
PvdA 43 12,0% 10,8% +1,2 pp 0,5%
CDA 42 11,7% 11,9% −0,2 pp 0,5%
SP 41 11,4% 5,9% +5,5 pp 0,9%
D66 38 10,6% 9,7% +0,9 pp 0,5%
Partij voor de Dieren 23 6,4% 4,7% +1,7 pp 0,6%
VVD 22 6,1% 11,5% −5,4 pp 0,2%
Lijst Pim Fortuyn Eindhoven 22 6,1% 3,4% +2,7 pp 0,8%
Volt 15 4,2% 5,6% −1,4 pp 0,3%
Ouderen Appèl – Hart voor Eindhoven 13 3,6% 5,6% −1,9 pp 0,3%
Forum voor Democratie 8 2,2% 3,0% −0,8 pp 0,3%
DENK 7 1,9% 1,8% +0,1 pp 0,5%
50PLUS 5 1,4% 2,3% −0,9 pp 0,3%
ChristenUnie 5 1,4% 1,8% −0,4 pp 0,4%
Piratenpartij 4 1,1% 1,4% −0,3 pp 0,4%
DFP 1 0,3% 0,5% −0,2 pp 0,3%
Gewoon Eindhoven 1 0,3% 1,6% −1,4 pp 0,1%
Blanco0Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Mieke Verhees (PvdA) · 24 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
  2. Jorien Migchielsen (D66) · 24 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
  3. Eva de Bruijn (GROENLINKS) · 21 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
  4. Remco van Dooren (CDA) · 21 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
  5. Jannie Visscher (SP) · 18 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
  6. Virginia Jonkers (Partij voor de Dieren) · 17 stemmen · 4,7% van alle stemmen hier
  7. Rik Thijs (GROENLINKS) · 16 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
  8. Murat Memiş (SP) · 15 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  9. Rudy Reker (Lijst Pim Fortuyn Eindhoven) · 14 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
  10. Lex Janssen (VVD) · 10 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
  11. Dré Rennenberg (Ouderen Appèl – Hart voor Eindhoven) · 10 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
  12. Saskia Lammers (GROENLINKS) · 9 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  13. Inge Teklenburg (Volt) · 9 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  14. Marieke van Gastel (VVD) · 8 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
  15. Rosa van den Nieuwenhof (PvdA) · 7 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SP haalde hier +5,5 pp meer dan gemiddeld in Eindhoven.
  • Qua gewicht is dit het 122e van de 136 stembureaus: 0,5% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0052% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 216 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen326
Geldige volmachtbewijzen33
Toegelaten kiezers359
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)360
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)+1
Blanco en ongeldig1 (0,3%)

Er zijn 1 stembiljet meer geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,28% van de stembiljetten, tegen 0,53% in Eindhoven en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Eindhoven

Alle stembureaus in Eindhoven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.