Stembureau De Hangar in Eindhoven (2023)
Hier zijn 1.103 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 21,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 240 | 21,8% | 14,3% | +7,4 pp | 1,4% |
| PVV | 207 | 18,8% | 20,4% | −1,7 pp | 0,9% |
| GroenLinks-PvdA | 206 | 18,7% | 21,1% | −2,4 pp | 0,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 131 | 11,9% | 11,6% | +0,3 pp | 1,0% |
| D66 | 100 | 9,1% | 8,6% | +0,4 pp | 1,0% |
| DENK | 31 | 2,8% | 3,7% | −0,9 pp | 0,7% |
| SP | 31 | 2,8% | 4,3% | −1,5 pp | 0,6% |
| Volt | 30 | 2,7% | 3,3% | −0,6 pp | 0,8% |
| Forum voor Democratie | 28 | 2,5% | 2,3% | +0,3 pp | 1,0% |
| CDA | 25 | 2,3% | 2,2% | +0,0 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,8% | 2,8% | −1,0 pp | 0,6% |
| BBB | 17 | 1,5% | 1,5% | +0,1 pp | 1,0% |
| ChristenUnie | 11 | 1,0% | 0,8% | +0,2 pp | 1,2% |
| 50PLUS | 9 | 0,8% | 0,6% | +0,2 pp | 1,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,4% | 0,4% | −0,1 pp | 0,8% |
| JA21 | 3 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 0,5% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,3% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,7% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 1,3% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 1,1% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 2,6% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,5% | −0,5 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,4 pp meer dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 36e van de 120 stembureaus: 0,9% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 107 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Buurtinfowinkel Bennekel 1.111 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Gemeenschapshuis De Uitwijk 1.098 stemmen · PVV 23%
- Gemeenschapshuis De Uitwijk 1.118 stemmen · PVV 27%
- Wijkgebouw 't Slot 1.093 stemmen · PVV 22%
- Basisschool De Regenboog 1.121 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Wijkcentrum 't Akkertje 1.088 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.