Stembureau Buurthuis 't Struikske in Eindhoven (2023)
Hier zijn 748 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 196 | 26,2% | 20,4% | +5,8 pp | 0,8% |
| GroenLinks-PvdA | 137 | 18,3% | 21,1% | −2,8 pp | 0,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 85 | 11,4% | 11,6% | −0,2 pp | 0,6% |
| D66 | 60 | 8,0% | 8,6% | −0,6 pp | 0,6% |
| VVD | 55 | 7,4% | 14,3% | −7,0 pp | 0,3% |
| SP | 50 | 6,7% | 4,3% | +2,4 pp | 1,0% |
| Partij voor de Dieren | 29 | 3,9% | 2,8% | +1,1 pp | 0,9% |
| DENK | 25 | 3,3% | 3,7% | −0,4 pp | 0,6% |
| Forum voor Democratie | 24 | 3,2% | 2,3% | +0,9 pp | 0,9% |
| Volt | 18 | 2,4% | 3,3% | −0,9 pp | 0,5% |
| BBB | 16 | 2,1% | 1,5% | +0,6 pp | 0,9% |
| SGP | 10 | 1,3% | 0,2% | +1,1 pp | 4,1% |
| CDA | 9 | 1,2% | 2,2% | −1,0 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 6 | 0,8% | 0,6% | +0,2 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 6 | 0,8% | 0,8% | −0,0 pp | 0,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,7% | 0,4% | +0,2 pp | 1,0% |
| JA21 | 5 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 0,8% |
| BIJ1 | 3 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 0,5% |
| Nederland met een PLAN | 3 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 2,5% |
| LP | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 3,3% |
| Splinter | 2 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 1,1% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 1,6% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −7,0 pp minder dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 102e van de 120 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0073% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 157 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Salto International School Rise 749 stemmen · PVV 27%
- Gymzaal Basisschool De Reis van Brandaan 748 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Gemeenschapshuis De Lievendaal 749 stemmen · PVV 39%
- Vitalis Kronehoef 748 stemmen · PVV 23%
- Summa College Welzijn 750 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Jurriaan Pels wooncentrum 740 stemmen · PVV 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.