Stembureau Buurthuis De Uitwijk in Eindhoven
Postcode 5623 KC · Wijk Begijnenbroek
Hier waren 549 kiezers toegelaten (0,6% van alle toegelaten kiezers in Eindhoven) en zijn 544 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 136 | 25,0% | 24,8% | +0,2 pp | 0,6% |
| CDA | 96 | 17,6% | 18,5% | −0,8 pp | 0,6% |
| 50PLUS | 53 | 9,7% | 6,8% | +3,0 pp | 0,9% |
| D66 | 52 | 9,6% | 13,5% | −3,9 pp | 0,5% |
| Forum voor Democratie | 37 | 6,8% | 7,4% | −0,6 pp | 0,6% |
| VVD | 33 | 6,1% | 8,6% | −2,5 pp | 0,5% |
| SP | 27 | 5,0% | 3,5% | +1,5 pp | 0,9% |
| DENK | 27 | 5,0% | 1,7% | +3,3 pp | 1,9% |
| EVE | 17 | 3,1% | 2,6% | +0,5 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 2,8% | 3,0% | −0,3 pp | 0,6% |
| Volt | 12 | 2,2% | 2,5% | −0,3 pp | 0,6% |
| Ouderen Appèl Eindhoven | 11 | 2,0% | 1,9% | +0,2 pp | 0,7% |
| Lijst Pim Fortuyn Eindhoven | 9 | 1,7% | 1,5% | +0,1 pp | 0,7% |
| PRO Eindhoven | 8 | 1,5% | 1,7% | −0,3 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 7 | 1,3% | 1,1% | +0,1 pp | 0,7% |
| 4 | 0,7% | 0,5% | +0,3 pp | 1,0% | |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Blanco | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Rik Thijs (GroenLinks-PvdA) · 37 stemmen · 6,8% van alle stemmen hier
- Remco van Dooren (CDA) · 29 stemmen · 5,3% van alle stemmen hier
- Nicolas Knoester (Forum voor Democratie) · 29 stemmen · 5,3% van alle stemmen hier
- Ruud van Acquoij (50PLUS) · 29 stemmen · 5,3% van alle stemmen hier
- Chris Dams (D66) · 22 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
- Daniëlle Stijntjes (VVD) · 20 stemmen · 3,7% van alle stemmen hier
- Rosa van den Nieuwenhof (GroenLinks-PvdA) · 18 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Samir Toub (GroenLinks-PvdA) · 18 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Miriam Frosi (CDA) · 15 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
- Murat Memiş (SP) · 14 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Cindy Reker (CDA) · 12 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Burhan Aydin (DENK) · 12 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Barbara Vugs (D66) · 10 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Eva de Bruijn (GroenLinks-PvdA) · 9 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
- Lotte Meerhoff (GroenLinks-PvdA) · 9 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −3,9 pp minder dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 96e van de 118 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 155 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 503 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 46 |
| Toegelaten kiezers | 549 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 549 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 5 (0,9%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,91% van de stembiljetten, tegen 0,59% in Eindhoven en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Vitalis Vonderhof 556 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Buurthuis 't Struikske 532 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Vitalis Vonderhof 558 stemmen · GroenLinks-PvdA 34%
- Steunpunt Vaartbroek 514 stemmen · CDA 22%
- B&O gebouw 560 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
- Activiteitencentrum Jagershoef 497 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.