Stembureau Basisschool Fellenoord in Eindhoven (2023)
Hier zijn 792 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 189 | 23,9% | 21,1% | +2,7 pp | 0,8% |
| PVV | 179 | 22,6% | 20,4% | +2,2 pp | 0,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 88 | 11,1% | 11,6% | −0,5 pp | 0,6% |
| DENK | 67 | 8,5% | 3,7% | +4,7 pp | 1,5% |
| VVD | 64 | 8,1% | 14,3% | −6,2 pp | 0,4% |
| D66 | 50 | 6,3% | 8,6% | −2,3 pp | 0,5% |
| SP | 39 | 4,9% | 4,3% | +0,6 pp | 0,8% |
| Forum voor Democratie | 26 | 3,3% | 2,3% | +1,0 pp | 1,0% |
| Volt | 22 | 2,8% | 3,3% | −0,6 pp | 0,6% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 2,7% | 2,8% | −0,1 pp | 0,6% |
| BBB | 12 | 1,5% | 1,5% | +0,0 pp | 0,7% |
| 50PLUS | 7 | 0,9% | 0,6% | +0,2 pp | 0,9% |
| CDA | 6 | 0,8% | 2,2% | −1,5 pp | 0,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 1,0% |
| ChristenUnie | 5 | 0,6% | 0,8% | −0,2 pp | 0,5% |
| BIJ1 | 4 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 0,7% |
| JA21 | 2 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 0,3% |
| SGP | 2 | 0,3% | 0,2% | +0,0 pp | 0,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 1,1% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,8% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,6% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 1,7% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 94e van de 120 stembureaus: 0,7% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 149 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Basisschool Fellenoord 792 stemmen · GroenLinks-PvdA 27%
- Vitalis Kronehoef 780 stemmen · GroenLinks-PvdA 20%
- Activiteitencentrum De Jagershoef 793 stemmen · PVV 26%
- Salto International school Rise 778 stemmen · PVV 22%
- Stadhuis 798 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Summa College Welzijn 769 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.