Stembureau Basisschool De Vuurvlinder in Eindhoven (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5629 NC · Wijk Aanschot

Hier zijn 1.487 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 23,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 352 23,7% 22,2% +1,4 pp 1,3%
VVD 349 23,5% 12,2% +11,2 pp 2,4%
PVV 209 14,1% 14,3% −0,2 pp 1,2%
GroenLinks-PvdA 128 8,6% 17,3% −8,7 pp 0,6%
CDA 127 8,5% 9,3% −0,8 pp 1,2%
JA21 105 7,1% 4,8% +2,2 pp 1,8%
DENK 55 3,7% 3,9% −0,2 pp 1,2%
Forum voor Democratie 53 3,6% 3,4% +0,2 pp 1,3%
BBB 17 1,1% 0,9% +0,3 pp 1,7%
SP 17 1,1% 2,4% −1,3 pp 0,6%
Partij voor de Dieren 15 1,0% 2,6% −1,6 pp 0,5%
Volt 14 0,9% 2,2% −1,2 pp 0,5%
50PLUS 13 0,9% 1,7% −0,8 pp 0,6%
ChristenUnie 12 0,8% 0,8% −0,0 pp 1,2%
NSC 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,1%
SGP 5 0,3% 0,3% +0,1 pp 1,7%
BIJ1 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,6%
Vrede voor Dieren 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 1,6%
BVNL 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 1,0%
Piratenpartij 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,9%
NL PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,6%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +11,2 pp meer dan gemiddeld in Eindhoven.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 120 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0143% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 79 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Eindhoven

Alle stembureaus in Eindhoven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.