Stembureau Atelier NL in Eindhoven (2023)
Hier zijn 1.229 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 31,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 381 | 31,0% | 21,1% | +9,9 pp | 1,5% |
| VVD | 192 | 15,6% | 14,3% | +1,3 pp | 1,1% |
| D66 | 150 | 12,2% | 8,6% | +3,6 pp | 1,5% |
| PVV | 125 | 10,2% | 20,4% | −10,3 pp | 0,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 116 | 9,4% | 11,6% | −2,1 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 53 | 4,3% | 2,8% | +1,5 pp | 1,6% |
| Volt | 50 | 4,1% | 3,3% | +0,7 pp | 1,3% |
| SP | 38 | 3,1% | 4,3% | −1,2 pp | 0,8% |
| Forum voor Democratie | 28 | 2,3% | 2,3% | −0,0 pp | 1,0% |
| DENK | 24 | 2,0% | 3,7% | −1,8 pp | 0,5% |
| CDA | 21 | 1,7% | 2,2% | −0,5 pp | 0,8% |
| JA21 | 12 | 1,0% | 0,6% | +0,4 pp | 1,8% |
| BBB | 7 | 0,6% | 1,5% | −0,9 pp | 0,4% |
| BVNL / Groep Van Haga | 6 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 1,2% |
| BIJ1 | 5 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 4 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 0,4% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,3% |
| PartijvdSport | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,2% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,4% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 1,1% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 0,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,1% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,8% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,6% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −10,3 pp minder dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 120 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0120% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 96 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Basisschool De Talisman 1.252 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Service/verzorgingscentrum Antonius 1.226 stemmen · VVD 25%
- Basisschool De Talisman 1.317 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
- Sportpark Meerhoven (DBS) 1.213 stemmen · VVD 26%
- Buurtinfowinkel Woensel-West 1.323 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Basisschool De Regenboog 1.209 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.