Stembureau Harmoniezaal Mheer in Eijsden-Margraten (2023)
Postcode 6261 NH · Wijk Mheer - Noorbeek
Hier zijn 629 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 121 | 19,2% | 25,3% | −6,1 pp | 2,8% |
| GroenLinks-PvdA | 119 | 18,9% | 16,0% | +2,9 pp | 4,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 105 | 16,7% | 14,7% | +2,0 pp | 4,2% |
| VVD | 102 | 16,2% | 17,2% | −1,0 pp | 3,5% |
| BBB | 48 | 7,6% | 5,9% | +1,8 pp | 4,8% |
| D66 | 47 | 7,5% | 6,1% | +1,4 pp | 4,6% |
| CDA | 32 | 5,1% | 4,6% | +0,5 pp | 4,1% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 2,7% | 1,9% | +0,8 pp | 5,3% |
| Forum voor Democratie | 15 | 2,4% | 1,5% | +0,9 pp | 6,0% |
| SP | 10 | 1,6% | 2,9% | −1,3 pp | 2,0% |
| Volt | 6 | 1,0% | 1,2% | −0,3 pp | 2,9% |
| 50PLUS | 2 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 2,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 1,3% |
| ChristenUnie | 1 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 1,7% |
| JA21 | 1 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 1,1% |
| LP | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 20,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eijsden-Margraten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,1 pp minder dan gemiddeld in Eijsden-Margraten.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 18 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Eijsden-Margraten en 0,0061% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Eijsden-Margraten komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eijsden-Margraten
- Harmoniezaal Banholt 655 stemmen · PVV 29%
- Buitengoed De Reünie 608 stemmen · PVV 27%
- Paviljoen Berggalm 757 stemmen · VVD 22%
- Zaal-café Riékelt 517 stemmen · PVV 29%
- Fanfarezaal 907 stemmen · PVV 22%
- Harmoniezaal Eckelrade 462 stemmen · PVV 23%
Alle stembureaus in Eijsden-Margraten
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.