Stembureau Noorderzorg Van Julsingha in Eemsdelta (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025

Postcode 9934 EH · Wijk West

Hier zijn 1.353 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 348 25,7% 26,8% −1,1 pp 4,9%
Nieuw Sociaal Contract 259 19,1% 18,2% +1,0 pp 5,4%
GroenLinks-PvdA 199 14,7% 13,0% +1,7 pp 5,7%
VVD 148 10,9% 9,0% +2,0 pp 6,2%
SP 84 6,2% 6,5% −0,3 pp 4,9%
BBB 79 5,8% 7,7% −1,9 pp 3,8%
ChristenUnie 54 4,0% 3,2% +0,8 pp 6,4%
D66 45 3,3% 3,3% +0,0 pp 5,2%
CDA 41 3,0% 3,6% −0,5 pp 4,3%
Forum voor Democratie 27 2,0% 2,4% −0,4 pp 4,3%
50PLUS 13 1,0% 0,5% +0,5 pp 9,7%
Partij voor de Dieren 12 0,9% 1,7% −0,8 pp 2,7%
SGP 11 0,8% 0,9% −0,1 pp 4,7%
JA21 10 0,7% 0,5% +0,3 pp 8,2%
DENK 8 0,6% 1,3% −0,7 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,4% 0,5% −0,1 pp 4,2%
Volt 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,5%
Splinter 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 14,3%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,6%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eemsdelta, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +2,0 pp meer dan gemiddeld in Eemsdelta.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 28 stembureaus: 5,1% van alle geldige stemmen in Eemsdelta en 0,0132% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Eemsdelta komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Eemsdelta

Alle stembureaus in Eemsdelta

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.