Stembureau Stembureau Sint Antonius van Paduakerk in Ede (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6711 PZ · Wijk Ede-Oost

Hier zijn 1.128 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 227 20,1% 12,9% +7,3 pp 2,3%
VVD 194 17,2% 12,0% +5,2 pp 2,1%
CDA 188 16,7% 14,0% +2,7 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 153 13,6% 9,5% +4,1 pp 2,1%
ChristenUnie 89 7,9% 6,7% +1,2 pp 1,7%
PVV 80 7,1% 12,7% −5,6 pp 0,8%
SGP 36 3,2% 13,2% −10,0 pp 0,4%
JA21 35 3,1% 5,1% −2,0 pp 0,9%
Forum voor Democratie 34 3,0% 4,3% −1,3 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 22 2,0% 1,5% +0,4 pp 1,9%
Volt 17 1,5% 0,8% +0,7 pp 2,7%
BBB 16 1,4% 2,4% −1,0 pp 0,9%
50PLUS 14 1,2% 0,9% +0,3 pp 2,0%
SP 12 1,1% 1,1% −0,1 pp 1,4%
NSC 5 0,4% 0,4% +0,1 pp 1,8%
DENK 3 0,3% 2,1% −1,8 pp 0,2%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,0%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 4,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −10,0 pp minder dan gemiddeld in Ede.
  • Qua gewicht is dit het 39e van de 60 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Ede en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 69 stemmen in Ede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ede

Alle stembureaus in Ede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.