Stembureau Stembureau Gymzaal Platanenlaan in Ede (2025)
Postcode 6721 CJ · Wijk Bennekom
Hier zijn 1.308 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 17,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 233 | 17,8% | 12,9% | +5,0 pp | 2,3% |
| CDA | 209 | 16,0% | 14,0% | +2,0 pp | 1,9% |
| GroenLinks-PvdA | 207 | 15,8% | 9,5% | +6,3 pp | 2,8% |
| PVV | 158 | 12,1% | 12,7% | −0,6 pp | 1,6% |
| VVD | 136 | 10,4% | 12,0% | −1,6 pp | 1,5% |
| ChristenUnie | 90 | 6,9% | 6,7% | +0,2 pp | 1,7% |
| JA21 | 64 | 4,9% | 5,1% | −0,2 pp | 1,6% |
| SGP | 56 | 4,3% | 13,2% | −8,9 pp | 0,5% |
| Forum voor Democratie | 40 | 3,1% | 4,3% | −1,3 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 25 | 1,9% | 1,5% | +0,4 pp | 2,1% |
| BBB | 24 | 1,8% | 2,4% | −0,5 pp | 1,3% |
| SP | 20 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 2,3% |
| Volt | 20 | 1,5% | 0,8% | +0,7 pp | 3,1% |
| 50PLUS | 17 | 1,3% | 0,9% | +0,4 pp | 2,4% |
| NSC | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 1,1% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 1,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,9% |
| DENK | 1 | 0,1% | 2,1% | −2,0 pp | 0,1% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,0% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 8,3% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −8,9 pp minder dan gemiddeld in Ede.
- Qua gewicht is dit het 22e van de 60 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Ede en 0,0126% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 60 stemmen in Ede komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Ede
- Stembureau Schaapskooi de Maanderbuurt 1.313 stemmen · CDA 16%
- Stembureau Gymzaal Bettekamp 1.268 stemmen · CDA 18%
- Stembureau Wijkcentrum De Velder 1.381 stemmen · PVV 16%
- Stembureau Gemeentecentrum de Brink (ingang Krulweg) 1.257 stemmen · CDA 22%
- Stembureau Gymzaal Verlengde Parkweg 1.390 stemmen · PVV 19%
- Stembureau Basisschool de Kern 1.234 stemmen · D66 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.