Stembureau Stembureau Gymzaal Enka in Ede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6717 XR · Wijk Ede-Zuid

Hier zijn 961 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 245 25,5% 12,0% +13,5 pp 2,7%
VVD 115 12,0% 13,2% −1,2 pp 1,1%
PVV 111 11,6% 19,1% −7,5 pp 0,8%
Nieuw Sociaal Contract 101 10,5% 11,4% −0,9 pp 1,2%
ChristenUnie 92 9,6% 6,9% +2,7 pp 1,7%
D66 90 9,4% 4,8% +4,5 pp 2,4%
Partij voor de Dieren 34 3,5% 1,8% +1,7 pp 2,4%
Volt 32 3,3% 1,2% +2,1 pp 3,4%
SGP 29 3,0% 12,7% −9,7 pp 0,3%
DENK 25 2,6% 2,1% +0,5 pp 1,6%
CDA 24 2,5% 4,3% −1,8 pp 0,7%
SP 20 2,1% 1,9% +0,2 pp 1,4%
Forum voor Democratie 11 1,1% 2,0% −0,9 pp 0,7%
BBB 9 0,9% 4,6% −3,7 pp 0,3%
JA21 9 0,9% 0,6% +0,3 pp 1,9%
BIJ1 5 0,5% 0,2% +0,3 pp 3,4%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,5% −0,0 pp 1,2%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,3%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,5%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +13,5 pp meer dan gemiddeld in Ede.
  • Qua gewicht is dit het 50e van de 73 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Ede en 0,0093% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 80 stemmen in Ede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ede

Alle stembureaus in Ede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.