Stembureau Voetbalkantine Kwadijk in Edam-Volendam (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 1471 CN · Wijk Kwadijk

Hier zijn 670 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 153 22,8% 14,6% +8,2 pp 4,2%
PVV 149 22,2% 42,9% −20,7 pp 1,4%
GroenLinks-PvdA 113 16,9% 8,3% +8,6 pp 5,4%
Nieuw Sociaal Contract 64 9,6% 9,8% −0,3 pp 2,6%
BBB 51 7,6% 8,3% −0,7 pp 2,4%
D66 40 6,0% 3,0% +2,9 pp 5,3%
Partij voor de Dieren 27 4,0% 1,4% +2,6 pp 7,5%
Forum voor Democratie 18 2,7% 3,5% −0,8 pp 2,0%
CDA 13 1,9% 2,2% −0,3 pp 2,3%
SP 13 1,9% 1,7% +0,3 pp 3,1%
Volt 11 1,6% 1,0% +0,7 pp 4,5%
JA21 5 0,7% 0,8% −0,0 pp 2,5%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,6% 0,7% −0,1 pp 2,2%
ChristenUnie 4 0,6% 0,4% +0,2 pp 3,8%
Splinter 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 7,4%
50PLUS 1 0,1% 0,3% −0,1 pp 1,4%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 20,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 7,1%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Edam-Volendam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −20,7 pp minder dan gemiddeld in Edam-Volendam.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 20 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Edam-Volendam en 0,0065% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 38 stemmen in Edam-Volendam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Edam-Volendam

Alle stembureaus in Edam-Volendam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.