Stembureau De Ontmoeting in Edam-Volendam (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 1135 BV · Wijk Edam

Hier zijn 1.195 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 26,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 318 26,6% 7,1% +19,5 pp 17,7%
D66 290 24,3% 9,1% +15,2 pp 12,6%
VVD 184 15,4% 16,6% −1,2 pp 4,4%
CDA 96 8,0% 6,7% +1,4 pp 5,7%
PVV 76 6,4% 28,5% −22,2 pp 1,1%
JA21 50 4,2% 7,6% −3,4 pp 2,6%
BBB 37 3,1% 11,4% −8,3 pp 1,3%
Forum voor Democratie 35 2,9% 7,8% −4,9 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 31 2,6% 1,0% +1,6 pp 12,3%
Volt 19 1,6% 0,6% +1,0 pp 12,3%
SP 18 1,5% 0,9% +0,6 pp 7,5%
50PLUS 8 0,7% 0,7% −0,0 pp 4,4%
ChristenUnie 7 0,6% 0,4% +0,2 pp 7,9%
Vrede voor Dieren 6 0,5% 0,1% +0,4 pp 19,4%
DENK 5 0,4% 0,6% −0,2 pp 3,1%
BVNL 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 6,8%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,1 pp 10,7%
NSC 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 4,2%
Piratenpartij 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 18,8%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,9%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Edam-Volendam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −22,2 pp minder dan gemiddeld in Edam-Volendam.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 20 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Edam-Volendam en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Edam-Volendam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Edam-Volendam

Alle stembureaus in Edam-Volendam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.