Stembureau Basisschool de Toermalijn in Duiven (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6922 NP · Wijk Duiven-Zuid

Hier zijn 1.071 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 271 25,3% 27,3% −2,0 pp 6,1%
VVD 204 19,0% 18,6% +0,4 pp 6,7%
Nieuw Sociaal Contract 170 15,9% 15,4% +0,5 pp 6,8%
GroenLinks-PvdA 138 12,9% 12,5% +0,4 pp 6,8%
D66 80 7,5% 6,1% +1,3 pp 8,0%
SP 37 3,5% 3,4% +0,0 pp 6,6%
BBB 33 3,1% 4,7% −1,6 pp 4,3%
CDA 27 2,5% 3,5% −1,0 pp 4,8%
Partij voor de Dieren 22 2,1% 1,4% +0,6 pp 9,5%
Volt 22 2,1% 1,2% +0,9 pp 11,6%
ChristenUnie 16 1,5% 0,9% +0,6 pp 10,7%
Forum voor Democratie 16 1,5% 2,0% −0,5 pp 5,0%
DENK 8 0,7% 0,7% +0,1 pp 7,2%
JA21 7 0,7% 0,8% −0,1 pp 5,7%
50PLUS 5 0,5% 0,5% −0,0 pp 6,3%
Splinter 5 0,5% 0,1% +0,3 pp 26,3%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 5,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 50,0%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 28,6%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,6%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 2,3%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Duiven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,0 pp minder dan gemiddeld in Duiven.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 14 stembureaus: 6,6% van alle geldige stemmen in Duiven en 0,0104% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Duiven komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Duiven

Alle stembureaus in Duiven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.